KATEGORIA BU13                                      
               
 
                         
  1 Jakub Pytlowany 3 (1, 1, 2)                                  
    Jakub Berliński 0 Jakub Pytlowany 3 (3, 8, 3)                              
    Leon Dybioch 0 Krzysztof Ratajczak 0 Jakub Pytlowany                        
  5 8 Krzysztof Ratajczak 3 (6, 7, 4)     3 (6, 4, 3)                          
  5 8 Wojciech Dobrzyński 0 (7, 10, 5)     0 Jakub Pytlowany         Miejsca 9-16              
    Jakub Woziwodzki 3 Jakub Woziwodzki 3 Jakub Woziwodzki                              
    Wojciech Kuliński 0 Aleksander Kanton 0
(6, 9, 17)
            Jakub Berliński 0 (1, 5, 7)          
  3 4 Aleksander Kanton 3 (2, 3, 7)         3 Jakub Pytlowany 1   Leon Dybioch 3 Leon Dybioch 0 (5, 4, 1)        
  3 4 Filip Woziwodzki 3 (1, 1, 3)         0 (5, 5, 6)     Wojciech Dobrzyński 3 Wojciech Dobrzyński 3 Wojciech Dobrzyński        
    Dawid Klimowicz 0 Filip Woziwodzki 3 (1, 0, 2)             Wojciech Kuliński 1 (6, -10, 5, 6)     3 Wojciech Dobrzyński 9  
    Franciszek Celm 0 Jakub Dyczkowski 0 Filip Woziwodzki       Filip Woziwodzki 2   Dawid Klimowicz 3 (10, 10, -6, 3)     1 (10, 2, -8, 9)    
  5 8 Jakub Dyczkowski 3 (7, 7, 5)     3 Filip Woziwodzki         Franciszek Celm 1 Dawid Klimowicz 0 Julian Sokołowski        
  5 8 Filip Jarota 3 (6, 1, 3)     1 (-7, 8, 9, 0)         Jakub Zimecki 1 Julian Sokołowski 3 (6, 1, 7)   Julian Sokołowski 10  
    Jakub Zimecki 0 Filip Jarota 0 Makary Jankowiak             Julian Sokołowski 3 (5, 9, -9, 9)            
    Julian Sokołowski 0 Makary Jankowiak 3 (9, 8, 9)                              
  2 Makary Jankowiak 3 (1, 6, 2)       Jakub Woziwodzki 1 Makary Jankowiak 3           Leon Dybioch 3 Leon Dybioch 11  
                Makary Jankowiak 3 (10, -9, 6, 7)  
 
        Dawid Klimowicz 2 (-8, 10, 10, -8, 7)    
    Kwalifikacje:                                      
    D. Kalinowski vs. W. Kuliński 0-3 (2, 1, 3)           Jakub Woziwodzki 4               Dawid Klimowicz 12  
    J.Zimecki vs. H. Zmudziński 3-0 (3, 7, 2)   Krzysztof Ratajczak 0 (8, 9, 3)             Jakub Berliński 0 (2, 3, 6)        
    J. Berliński vs. M. Grzegorczyk 3-0 (5, 7, 10)   Aleksander Kanton 3 Aleksander Kanton 1 Filip Jarota 5       Wojciech Kuliński 3 Wojciech Kuliński 3 Wojciech Kuliński 13  
            Jakub Dyczkowski 0 Filip Jarota 3 (-18, 9, 2, 4)         Franciszek Celm 0 Jakub Zimecki 0 (8, 3, 2)    
    Mecze o 17-19 miejsca rozgrywają:   Filip Jarota 3 (5, 5, 3)             Jakub Zimecki 3 (10, 8, 5)        
    D. Kalinowski vs. H. Zmudziński 3-0 (3, 5, 2)           Aleksander Kanton 6               Jakub Zimecki 14  
    H. Zmudziński vs. M. Grzegorczyk 0-3 (15, 7, 4)                
 
               
    M. Grzegorczyk vs. D. Kalinowski 3-2 (-4, -9, 6, 11, 9)       Krzysztof Ratajczak 3 Krzysztof Ratajczak 7           Jakub Berliński 1 Franciszek Celm 15  
                Jakub Dyczkowski 0 (9, 9, 6)             Franciszek Celm 3 (5, 2, -12, 6)    
    17 miejsce: M. Grzegorczyk                                  
    18 miejsce: D. Kalinowski