Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



Intersport Zone Open kat. B+ 24.04.2013r. + Turniej Damski i Turniej Juniorski
2013-04-24




Zapraszamy do udziału w otwartym turnieju kategorii B+ Intersport Zone Open, który odbędzie się w naszym klubie dnia 24.04.2013r.

Gra będzie punktowana, więc jest to doskonała okazja na zdobycie lub poprawienie swojego rankingu w Polskiej Federacji Squasha oraz do wspaniałej zabawy!

Przewidujemy organizację turnieju w kat.Open oraz Damskiej.

Uwaga! Przy okazji Turnieju Zone Open w sobotę (27.04.2013r.) odbędzie się Turniej Juniorski kat B+. Więcej informacji w zakładce Squash Zone Academy.

Informacje o turnieju:

Data: 24.04.2013r.
Start: godz.19:00. (Turniej damski rozpocznie się o godz. 21:00-pod warunkiem zgłoszenia min. 4 zawodniczek).
Zgłoszenia: do 23.04.2013r. (wtorek) do godz. 22.00 w recepcji klubu, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub pod numerami tel. 600 958 622, 91 434 77 23
Losowanie: 24.04.2013,godz.18.30.
Koszt:
wpisowe 60 zł- turniej Open, 45 zł- turniej Damski (w tym 10 zł dla PFS). Dla posiadających kartę Multisport/FitProfit, opłata niższa o 15 zł. Panie grające jednocześnie w turnieju Open uiszczają tylko jedną opłatę- 60 zł.
Dyrektor turnieju: Adam Saganowski
Sędziowanie: pierwsze mecze sędziują zawodnicy wyznaczeni przez sędziego głównego, następne mecze sędziowane są przez zawodników przegrywających wcześniejsze spotkanie.
Inne: Organizator zapewnia poczęstunek oraz nagrody, przekazane od firmy Intersport.

Aby wziąć udział w turnieju należy posiadać licencję PFS-u (możliwość wyrobienia w recepcji klubu, w dniu turnieju).

Zapraszamy do udziału :)

Drabinka turniejowa po losowaniu:


Lista zgłoszonych - kat. Open (aktualizacja na dzień 24.04.2013)- Lista zamknięta

1.  Grzegorz Gajewski (18)
2.  Piotr Chomicki (24)
3.  Damian Olejnik (26)
4.  Remigiusz Mierzicki (59)
5.  Robert Dworakowski (69)
6.  Cezary Kusy (86)
7.  Tomek Matejski (106)
8.  Wojciech Górecki (114)
9.  Jacek Suchowolak (140)
10.  Łukasz Dworakowski (142) -rezygnacja
11.Marcin Smuniewski (143)
12.Łukasz Myszel (148)
13.Grigoris Ikonomu (162) - rezygnacja
14.Krzysztof Romański (166)
15.Krystian Karwatowicz (195)
16.Adam Saganowski (229)
17.Michał Konarzewski (253)
18.Jakub Roguski (304)
19.Marcin Wójtowicz (344)
20.Dariusz Przyłuski (370)
21.Marek Olobry (410)
22.Daniel Szostak (414)
23.Lech Lechmański (452)
24.Krzysztof Ptak (493)
25.Rafał Chabowski (528)
26.Marcin Wysocki (585)
27.Bartosz Swół (662)
28.Krzysztof Sas (927)
29.Maciej Rozwarski (1052)
30.Robert Bobko (1177)
31.Robert Zadłużny (1546)
32.Marta Malinoska (-)



Lista zgłoszonych - kat.Damska (aktualizacja na dzień 24.04.2013)- Lista zamknięta

1. Anna Drygalska (30) rezygnacja
2. Agnieszka Ufland (53)
3. Magdalena Ufland (72)
4. Anna Ciarkowska (82)
5. Katarzyna Karaś (223)
6. Marta Malinowska (238)

Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013