Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



Turniej Juniorski kat. B+ 14.04.2013r.
2013-04-13
Już wkrótce w naszym klubie odbędzie się ważne dla młodych graczy wydarzenie. A mianowicie Turniej Juniorski kat. B+.



Szczegóły dotyczące turnieju:

Kategoria: Turniej Juniorski Kat. B+.
Data: 14.04.2013r.
Start: godz.11:30.
Korty dostępne do rozgrzewki: od godz. 11:00.
Zgłoszenia: do 13.04.2013r. (sobota) do godz. 12:00 w recepcji klubu, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie: 91 434 77 23, 600 958 622.
Losowanie: 13.04.2013r. godz. 13:00.
Koszt: wpisowe 30 zł (Posiadacze karty MultiSport/ FitProfit/ Fitflex/ Ok system mają 15 zł zniżki).
Dyrektor turnieju: Marcin Szopa.
Partner: Firma Epee 
Inne: Organizator zapewnia słodki poczęstunek oraz nagrody niespodzianki dla uczestników. 
Zapraszamy również na stronę internetową współorganizatora turnieju: http://www.rmd.pl/squash/satz09j.htm

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w turnieju! To doskonała okazja na awans w rankingu PFS lub na zdobycie swoich pierwszych punktów na koncie.

Harmonogram rozgrywek: Aby, zobaczyć kliknij.

Wyniki losowania:
(Aby powiększyć kliknij na obrazek)

Kategoria U11:


Kategoria U13:


Kategoria U15:


Kategoria U17:


Lista zgłoszonych (aktualizacja 12.04.13 godz 20.30 ):
W nawiasie ranking PFS na dzień 12.04.2013.

Kategoria U11: Turniej zostanie rozegrany systemem grupowym, 2 grupy po 5-ciu zawodników.
Imię i nazwisko
Ranking
Miejscowość
Klub
Rozstawienie
1. Julian Sokołowski
2. Jakub Dyczkowski
3. Aleksander Masojć
4. Sonia Rak
5. Dawid Klimowicz
6. Jakub Różański
7. Łukasz Stanisławczyk
8. Szymon Stanisławczyk


15
29
46
51
66
107
-
-


Przeźmierowo
Poznań
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin


Squash Park
Squash Park
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club


1
2
3
4


Kategoria U13: Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym.
Imię i nazwisko
Ranking
Miejscowość
Klub
Rozstawienie
1. Mikołaj Korsak
2. Igor Śniady
3. Sebastian Piasecki
4. Julia Pilarski
5. Zuzanna Karwacka
6. Wiktoria Fabiańczyk
7. Oliwia Fabiańczyk
8. Kasia Andrykowska
9. Mihkel Kokka
10. Aleksander Masojć
11. Sonia Rak
12. Dawid Klimowicz
13.
Jakub Dyczkowski
14. Julian Sokołowski
8
12
26
29
47
69
84
86
-
brak (U11- 46)
brak (U11- 51)
brak (U11- 66)
brak (U11- 29)
brak (U11- 15)

Szczecin
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Poznań
Przeźmierowo
Squash Zone Club
Akademia Squash'a Gorzów
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Park
Squash Park
1
2
3
4
5-8
5-8
5-8
5-8

Kategoria U15: Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym.
Imię i nazwisko
Ranking
Miejscowość
Klub
Rozstawienie
1. Daniel Majkut
2. Mateusz Osojca
3. Karolina Marchelewska
4. Szymon Fabiańczyk
5. Michał Bąba
6. Karolina Sulej
7. Krystian Mańka
8. Mikołaj Korsak
9. Jakub Adamiak
10. Ewa Kupczyk
11. Nadia Płońska
12. Sebastian Piasecki
13. Julia Pilarski

14. Igor Śniady

 
12
20
52
75
86
88
104
brak (U13-8)
105
-
-
brak (U13- 26)
brak (U13- 29)
brak (U13- 12)


Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Pucice
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.



Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Akademia Squash'a Gorzów
Akademia Squash'a Gorzów
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Akademia Squash'a Gorzów


1
2
3
4
5-8
5-8
5-8
5-8








Kategoria U17: Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym.
Imię i nazwisko
Ranking
Miejscowość
Klub
Rozstawienie
1. Tymoteusz Wysocki
2. Maciej Matusik
3. Łukasz Sokołowski
4. Hania Pilarski
5.
Patrycja Myszel
6. Mateusz Osojca
7. Mikołaj Korsak
8. Daniel Majkut
9. Karolina Marchelewska
10. Luiza Sulej
11. Kacper Kochanowski

12. Igor Śniady
13. Michał Bąba
14. Karolina Sulej
15. Krystian Mańka
16. Ewa Kupczyk
17. Nadia Płońska
18. Jakub Adamiak
19. Szymon Fabiańczyk
20. Sebastian Piasecki
21. Julia Pilarski


1
11
16
31
39
brak (U15- 21)
brak (U13-8)
brak (U15- 12)
brak (U15- 52)
-
-
brak (U13- 12)
brak (U15- 86)
brak (U15- 88)
brak (U15- 104)
-
-
brak (U15- 105)
-
brak (U13- 26)
brak (U13- 29)


Szczecin
Szczecin
Przeźmierowo
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin


Rampa Squash Club

Squash Park
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club

Squash Zone Club
Squash Zone Club
Akademia Squash'a Gorzów
Akademia Squash'a Gorzów
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Akademia Squash'a Gorzów
Akademia Squash'a Gorzów
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club
Squash Zone Club


1
2
3
4
5-8
5-8
5-8
5-8
















Na czerwono są zaznaczeni zawodnicy, którzy będą grali również w wyższej kategorii wiekowej.

Organizator turnieju zaproponował rozstawienie zawodników z niższych kategorii do wyższych tj:
 1. U15 Mikołaj Korsak rozstawiony z nr 5-8,
 3. U17 Mikołaj Korsak rozstawiony z nr 5-8,
 4. U17 Mateusz Osojca rozstawiony z nr 5-8,
 5. U17 Karolina Marchelewska rozstawiona z nr 5-8.
Komisja techniczna PFS wyraziła zgodę na w/w rozstawienie zawodników.




Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013