Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
            
     
                                     
    
Turniej Zone Open- kat. C+ PFS- środa- 27.02.2013r.- relacja i wyniki
2013-03-02

W minioną środę w naszym klubie w ramach „Rozgrywek na Maxa”  odbył się turniej Polskiej Federacji Squasha w kategorii C+

W turnieju Open wzięło udział  17 zawodników, zaś  w rozgrywkach damskich zmierzyły się ze sobą 4 panie. 

Pierwsi uczestnicy wystartowali o godzinie 20.00. Emocji nie brakowało. Już od początku rywalizacji  dane nam było oglądać zacięte, bardzo długie pojedynki. Rekordowy mecz rozegrali między sobą Bartek Swół i Łukasz Myszel, którzy o wygraną walczyli 45 minut! Inni też nie próżnowali. Wszyscy walczyli do końca, wylewając siódme, niektórzy ósme poty. 

W turnieju Open w meczu finałowym Jakub Roguski, pomimo wcześniejszych długich, zaciętych meczów i ogromnego zmęczenia, dzielnie stawiał opór Tomkowi Matejskiemu. Niestety uległ 0:3.

Pozostałe wyniki poniżej.

Turniej damski rozegrano systemem każdy z każdym. Niektóre z zawodniczek zdobyły tego wieczoru swoje pierwsze punkty w klasyfikacji zawodników PFS. Mamy nadzieję, że zyskały apetyt na więcej :) W rozrywkach Pań  zwyciężyła  Anna Drygalska, która walczyła również w turnieju Open, zajmując tam 12. miejsce – gratulujemy!

Bardzo cieszy nas fakt, że do gry po przerwie powrócił Michał Kurek. Mile zaskoczyły nas również odwiedziny zawodnika z Wrocławia. 

Tradycyjnie obok chęci zwycięstwa uczestnikom nie brakowało uśmiechów i dobrego humoru. Zaś o dopieszczenie podniebienia uczestników zadbała restauracja Grande Italia, która przygotowała nie po raz pierwszy wyśmienity poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom!


Wyniki turnieju open:
Wyniki turnieju damskiego:Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013