Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
                      Od 18.05.zapraszamy do klubu!!!
    
                                     
    
Turniej kat. C+- Rozgrywki na Maxa- 30.01.2013r.- relacja i wyniki
2013-01-31
Przedostatniego dnia stycznia w Squash Zone Club miał miejsce kolejny Turniej Zone Open kat. C+, który niejako odbył się w ramach środowych rozgrywek. 

Zjawiło się, aż 13 uczestników. Wśród całej grupy na wyróżnienie zasługuje jedyna Pani, która przyjechała do nas, aż z Gdańska. Klubowa ekipa bardzo ciepło przywitała uczestniczkę :) Mamy nadzieję, że nie zabraknie takich „gości” w przyszłych turniejach. Punktem kulminacyjnym było wręczenie Jackowi Suchowolakowi pucharu za pierwsze miejsce w Piramidzie Challenge Zone. 

Z końcem wczorajszego dnia zakończyliśmy rozgrywki Challenge Zone i pożegnaliśmy się z pojedynkującymi się zawodnikami. Chcielibyśmy pochwalić sportową postawę wszystkich zawodników piramidy, efektem ich spotkań jest około 150 rozegranych pojedynków!  Zobaczymy jakie wynik będzie towarzyszył przyszłej edycji ;)
 
Partnerem spotkania i m.in. sponsorem nagród jest była firma Multipower, która nieustannie umożliwia degustację napoju izotonicznego, wczoraj o smaku owoców tropikalnych :) oraz klub Liqiud, który przeznaczył vipowskie zaproszenie na bal karnawałowy (główna atrakcja to występ Krzysztofa Skiby).

Zdjęcia ze wczorajszego turnieju dostępne już są w galerii.

Wyniki:
Aby zobaczyć wyniki, kliknij tutaj.

Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013