Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
                      Od 18.05.zapraszamy do klubu!!!
    
                                     
    
III Turniej Zone Open kat. C PFS- 15.12.2012r.- relacja i wyniki
2012-12-17
Turniej Świąteczny Zakończony!!!
Kolejny turniej Zone Open kat. C PFS, zwany świątecznym już za nami. Przyniósł jak zwykle sukcesy i kolejne punkty uczestnikom Challenge Zone.  

UWAGA, UWAGA!
Znamy już pierwszą 16stkę, która weźmie udział w turnieju noworocznym Masters. Zajrzyj do zaktualizowanej klasyfikacji generalnej i sprawdź czy znalazłeś się wśród wybrańców :)

Oczywiście turniej to nie tylko walka o pozycję, wygraną czy o zdobyte punkty. To przede wszystkim czas, w którym kształtują się te najpiękniejsze sportowe postawy. Minionej soboty w naszym klubie kilku zawodników zdobyło się na gesty ogromnego serca, wręcz świątecznego. Co wcale nie jest dziwne, skoro głównym motywem turnieju były mocno odczuwalne nadchodzące święta… 

Do ciekawostek należy rozgromienie ojca przez syna. Tak, tak, chodzi oczywiście o Mateusza Osojcę :) A! Nie można zapomnieć o Iwonie Pawlak, która była jedyną reprezentantką płci pięknej w Turnieju Open, który przyniósł jej dobre, ostateczne 11 miejsce. Należy dodać, że Iwona rozgrywała mecze również w Turnieju Damskim. Ta kobieta to ma zapał! Prawdziwa z niej zawodniczka :)

No i wspaniali wygrani! Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom biorącym udział w turnieju oraz zwycięskiej trójce:
I. Tomaszowi Matejskiemu
II. Jackowi Suchowolakowi
III. Marcinowi Smuniewskiemu

Szczególne gratulacje dla zwycięzcy, dla którego mecz finałowy był rewanżem za przegrany finał drugiego Turnieju Zone Open kat. C. Ponadto jest to dla Tomka pierwszy życiowy wygrany turniej. 

Na zakończenie należy zaznaczyć, ze sponsorami Turnieju były firmy Samsung , który przeznaczył na wygraną tablet Samsung Galaxy Tab 2.7.0 oraz Vobis, który ofiarował pozostałym dwóm wygranym miejscom, vouchery na zakupy w salonach Vobis Digital. Nie obyło się bez zadbania o fizyczność uczestników, bowiem podczas turnieju zorganizowane było specjalne stoisko Super Pharm, na którym jedna z konsultantek badała cerę specjalnym urządzeniem Vichy, dobierała kosmetyki dla odpowiedniego typu cery oraz wręczyła wszystkim uczestnikom upominkowe podarunki z próbkami dermokosmetyków marki, m.in. Vichy czy Pharmaceris. 

Zdjęcia z tego obfitego w emocje wydarzenia do obejrzenia w naszej klubowej galerii.


Wyniki turnieju Open: kliknij, aby zobaczyć drabinkę.
Wyniki turnieju Damskiego: kliknij.


Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013