Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



III Turniej Zone Open kat. C PFS- 15.12.2012r.
2012-12-14



Zapraszamy do udziału w trzecim Turnieju Zone Open kategorii C PFS, który odbędzie się w naszym klubie dnia 15.12.2012r. 
W turnieju mogą brać udział zawodnicy uplasowani poza pierwszą setką w rankingu PFS.

Gra będzie punktowana, więc jest to doskonała okazja na zdobycie lub poprawienie swojego rankingu w Polskiej Federacji Squasha oraz do wspaniałej zabawy! Ponadto punkty zdobyte w turnieju będą miały wpływ na punktację generalną rozgrywek Challenge Zone.

Data:
 15.12.2012r.
Start: godz.15:30 (rozgrzewka od godz.15:00).
Zapisy: do 14.12.2012r. (piątek) do godz. 20:00 w recepcji klubu, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie: 91 434 77 23, 600 958 622.
Losowanie: 14.12.2012r. godz. 20:30.
Koszt: wpisowe 60 zł (w tym 10 zł dla PFS)- dla posiadających kartę Multisport/FitProfit, opłata niższa o 15 zł.
Partnerzy: Spa Bagiński& Chabinka, Vobis
Dyrektor turnieju: Marcin Szopa.
Sędziowanie: pierwsze mecze sędziują zawodnicy wyznaczeni przez sędziego głównego, następne mecze sędziują wygrywający pojedynek.
Inne: Organizator zapewnia poczęstunek.
Sponsorzy nagród/partnerzy:Samsung,Vobis Digital,

Aby wziąć udział w turnieju należy posiadać licencję PFS-u (możliwość wyrobienia w recepcji klubu, w dniu turnieju).

Tabela ogólna Challenge Zone: kliknij.

Przy okazji turnieju Open odbędzie się Turniej Damski, który rozpocznie się o godz.17.00. Zapraszamy Panie do sportowej rywalizacji ;) Koszt wpisowego 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)- dla posiadających kartę Multisport/FitProfit, opłata niższa o 15 zł.





Wyniki losowania- drabinka Turnieju Open: kliknij.
Wstępny harmonogram rozgrywek: kliknij.



Lista osób, już zapisanych na turniej Open:
1. Tomasz Matejski
2. Adam Saganowski
3. Jacek Suchowolak
4. Dariusz Przyłuski
5. Marek Olobry
6. Jakub Węgrzyn
7. Iwona Pawlak
8. Lech Lechmański
9. Bartek Kobrzycki
10.Bartek Swół
11.Marcin Smuniewski
12.Łukasz Myszel
13. Jakub Roguski
14. Łukasz Maciejewski
15. Jacek Osojca
16. Mateusz Osojca
17. Rafał Kawiecki
18. Bartosz Wezgraj
19. Marcin Szopa
20. Tymoteusz Wysocki
21. Mateusz Wysocki
22. Mikołaj Korsak
23. Michał Sybis
24 Krzysztof Wawrowski

Lista osób, już zapisanych na turniej Damski:
1. Iwona Pawlak
2. Patrycja Myszel
3. Karolina Marchelewska
4. Aneta Zaborowska
5. Basia Koniarska

Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013