Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
            
     
                                     
    
II Turniej Zone Open kategorii C PFS- 18.11.2012r.- relacja i wyniki
2012-11-19
W ostatnie, niedzielne popołudnie odbył się drugi turniej Zone Open kat. C PFS ,w ramach klubowych challengowych rozgrywek. Do klubu zawitało 24 zapaleńców squasha, którzy podobnie, jak w ubiegłym miesiącu,  pragnęli zostać tym najlepszym. Dla uczestników klubowego challengu była to kolejna okazja na zdobycie dodatkowych punktów w tabeli.

Ach.. Się działo! 
Kilku zawodnikom niestety nie udało się dotrzeć do klubu. „Stety” i niestety bowiem dzięki temu kilku zawodnikom, udało się osiągnąć nieco wyższy wynik niż sądzili :) 

Na początek odbyło się krótkie, informacyjne spotkanie dotyczące turnieju oraz dalszych challengowych rozgrywek i… Panowie rozpoczęli rywalizację. 
Zabawa tego popołudnia była przednia, uśmiech z ust zawodników nie zmykał pomimo wylanych siódmych potów.
Doskonałą grę  pokazał nasz junior Mikołaj, który pomimo zmęczenia zajął zacną 12 pozycję. Cóż za duma rozpierała jego rodziców oraz trenera.

Fenomenalną grę tego wieczoru pokazał Jacek Suchowolak, najpierw w półfinale z Marcinem Smuniewskim, później w finale z Mateuszem Ptakiem.  Piłka płonęła w powietrzu, pozostali zawodnicy oraz kibice zbierali się przed kortem numer jeden, aby podziwiać i wspierać zawodników. Pomimo zmęczenia chłopaki dali doskonały popis swojej gry. Jednak zwycięzca może być tylko jeden!- Jacku gratulujemy! :) W trakcie turnieju, został nagrodzony Darek Przyłuski, jako najbardziej aktywny uczestnik rozgrywek Challenge Zone :)
Podczas turnieju, jak zawsze dla wszystkich „głodomorów” został przygotowany pyszny i ciepły poczęstunek. 
Po części sportowej nadszedł czas na oficjalne zakończenie, wręczenie dyplomów, nagród oraz pamiątkowe zdjęcie dla najwytrwalszych zawodników oraz kibiców.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Do zobaczenia już za miesiąc na trzecim, świątecznym turnieju!
Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii.

Tabela ogólna rozgrywek Challenge Zone: kliknij
Drabinka turniejowa: kliknij.

Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013