Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
            
     
                                     
    
WYNIKI Zone Club LADIES TOURNAMENT- 3 runda
2012-09-08
Cóż to były za emocje!

W zeszły czwartek po raz trzeci miłośniczki szybkiej gry zawitały do klubu, by po raz kolejny zawalczyć o miano najlepszej z Pań. Tym razem na polu bitwy stanęło 7 zawodniczek, które już przed 19 były zwarte i gotowe do gry. Na tym spotkaniu maszyna do losowania miała wolne, bowiem Panie zdecydowały o wspólnej grze. Tym samym poszły na całość i rozgrywały mecze systemem każda z każdą.

Gotowe do startu?! START!
Pierwsze z zawodniczek wskoczyły na kort z bojowym nastawieniem, po nich były kolejne i kolejne… Śmiechy, chichy, najgorętsze plotki, zaciętość oraz gorący doping towarzyszyły wszystkim tego wieczoru. Po kolejnej godzinie gry zmęczenie dawało się we znaki, pomimo tego uśmiech z twarzy zawodniczek nie znikał.
Tego wieczoru specjalnie dla Pań została przygotowana strefa kameralna, w której czekały smakołyki.

Meczem na szczycie okazało się starcie Ani i Anety, które zebrało największą ilość kibiców przed kortem. Dziewczyny pokazały klasę, szły łeb w łeb, jednakże to Aneta opuściła zwycięsko kort.

Na koniec jak zwykle gromkie brawa dla zwyciężczyń, wręczenie nagród oraz chwila dla reportera. Tym razem każda z Pań wyszła z klubu z drobnym upominkiem ufundowanym przez Super- Pharm. Już za tydzień wielki finał I edycji  LADIES TOURNAMENT, na który zapraszamy wszystkie miłośniczki szybkiej piłki.
Do zobaczenia na korcie! :)

Zdjęcia dostępne są w naszej galerii.
Wyniki:


Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013