Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
            
     
                                     
    
WYNIKI Zone Club LADIES TOURNAMENT- 2 runda
2012-08-31
I stało się... kolejne babskie spotkanie mamy za sobą. W dniu wczorajszym po raz drugi do klubu zawitały Panie by zawalczyć o miano najlepszej w I edycji Zone Club LADIES TOURNAMENT. 
Punkt 19 odbyło się losowanie przy świadkach za pomocą „maszyny losującej" - Mikołaja :)
Zawodniczki podobnie jak w ubiegłym tygodniu zostały przydzielone do 2 grup, gdzie każda z nich rozegrała emocjonujące mecze. 
W grupie I swój popis pokazały:
Ania C. (z domu K.) :) Magda O., Marta P., Marta M, oraz debiutantka Pati M.
W grupie II:
Basia K., Kasia P., Agnieszka K., Agnieszka U., oraz Hania P.

Po zakończeniu wszystkich meczy w grupach, Panie zawalczyły o poszczególne miejsca. W meczu o trzecie miejsce Aga U. kontra Magda O. zwycięsko kort opuściła druga zawodniczka, której przez całe spotkanie kibicował największy fan czyli jej druga połówka.
Podczas emocjonującego meczu finałowego Ani K. oraz Basi K. słychać było gorący doping wśród publiczności, która oblegała trybuny kortu nr 1. Ostatecznie złoto zdobyła Ania wygrywając dwa sety.

Zawodniczki podczas turnieju miały możliwość skosztowania smakołyków, które przyrządziła nam firma Dieta Bar.
Po zakończeniu części sportowej przyszedł czas na oficjalne zakończenie turnieju, tym razem zwycięzcą mógł okazać się każdy bowiem nagrody zostały rozlosowane wśród wszystkich zawodniczek. Szczęściarom gratulujemy! :)

Tym pozytywnym akcentem drugie spotkanie Zone Club LADIES TOURNAMENT- I edition przechodzi do historii. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za wspaniałą zabawę, za wspólne tworzenie historii, a zwyciężczyniom gratulujemy. Zapraszamy już za tydzień na kolejny aktywny wieczór. 
Do zobaczenia na korcie! 

Wyniki:


Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013