Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
            
     
                                     
    
WYNIKI Zone Club LADIES TOURNAMENT- 1 runda
2012-08-24

Na przekór Panom oraz wszelkim turniejom męskim, w dniu wczorajszym po raz pierwszy w historii klubu, odbył się Zone Club LADIES TOURNAMENT, turniej kat. C, otwierający cykl damskich spotkań.

Już przed 19 do klubu zawitały pierwsze przedstawicielki płci pięknej, które zapragnęły rywalizacji. Punkt 19 rozpoczęło się losowanie. Zawodniczki zostały podzielone na 2 grupy (wg. rankingu PFS), w których rozgrywały mecze systemem każda z każdą do 2 wygranych setów.

Grupa pierwsza to: Ania, Hania, Aga K., Gosia oraz Aneta, która narobiła zawodniczkom nadziei na v/o przychodząc kilka chwil po 19.

Grupa druga to: Aga U., Dorota, Marta, Basia oraz nowa uczestniczka która rozgromiła „prawie” wszystkich Kasia.

Podczas tego wieczoru było wesoło i to nawet bardzo. Wszystkie uczestniczki, pomimo ostrej walki dobrze się bawiły, kibiców również nie zabrakło. Któż mógłby przejść obojętnie przy niemalże tuzinie rozgrzanych Pań?

W trakcie turnieju dla wszystkich Pań przygotowany był słodki poczęstunek oraz serwowana pyszna kawa Tchibo.

Po emocjonującej części rozgrywek nastąpiła zacięta gra o pozycje, zwyciężczynie z gr I i II rywalizowały ze sobą o pierwsze miejsce, zawodniczki które zajęły 2 miejsca w grupach walczyły o trzecią pozycje itd.

W meczu o brąz zagrały Ania z Kasią, którym zmęczenie dawało się we znaki, jednak ostatecznie 3 miejsce z wynikiem 11:4 i 11:9 zajęła Ania. Podczas pojedynku na szczycie (Anety & Doroty) wszyscy zawodnicy oraz kibice zebrali się przed kortem nr 1, by podziwiać pokaz zawodniczek. Pierwszy set na przewagi wygrywa Aneta 12:10, w drugim rozwścieczona Dorota "zakasuje" rękawy, jednak pomimo szczerych chęci i zaciętej walki, przegrywa set do 6 i automatycznie zdobywa 2 miejsce.

Po części sportowej nastąpiło oficjalne wręczenie nagród, gratulacje, uściski oraz podziękowania. A także rozlosowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich zawodniczek, którego dokonał analityk Marcin.

Raz jeszcze dziękujemy i gratulujemy wszystkim Paniom! Do zobaczenia już w najbliższy czwartek na kolejnym babskim graniu!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii.

Poniżej przedstawiamy wyniki spotkania.Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013