Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
Szanowni Klubowicze!️
W związku powagą sytuacji klub będzie nieczynny
do odwołania.
O dalszych ustaleniach, co do funkcjonowania
klubu, będziemy Państwa informować.
Zalecamy pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń
specjalistów.

Turniej Kat. A - Dealer BMW Bońkowscy & Squash Zone Club
Lista zgłószeniowa turniej OPEN
lp imię i nazwisko miasto / klub ranking PFS nr licencji
1 Kama Khan Warszawa/Squash City *007/ 327 PSA (rozstawiony z nr 1) 021090
2 Maciek Maciantowicz Kraków , Squash4You 004/ 327 PSA 000431
3 Łukasz Stachowski Poznań/Squash Park 006 013105
4 Jakub Zjawin Squash UP Zielona Góra 024 945
5 Adam Wasik Gorzów Wlkp. 027 001446
6 Konrad Tyma Gorzów Wlkp. 028 1185
7 tiger sowa zielona góra 035 002160
8 Marcin Ciszewski Łódź/ImFit 038 796
9 Maciej Kliś Łodygowice/Malaka Squash 054 001765
10 Jakub Krysicki Łódź/Imfit 057 005030
11 Piotr Bareński Warszawa 064 5863
12 Adam Michańków Poznań/SquashPark 072 3695
13 Przemysław Matuszyk Gorzów Wlkp. 078 002504
14 Grzegorz Kaleta Pińczów / Squash4you 079 011486
15 Wojciech Karwowski Warszawa 082 003488
16 Robert Łuniewski Warszawa/Kahuna 083 425
17 Grzegorz Gajewski Szczecin 085 15970
18 Piotr Chomicki Szczecin/Squash Club Pilchowo 086 012840
19 Tomek Peukert Poznan 090 013499
20 Maciej Breguła Katowice 098 8906
21 Cezary Kusy Szczecin 105 1268
22 Nikos Karampotis Bielsko Biala/Malaka Sqush Club 106 014190
23 Łukasz Popko Białystok 108 016211
24 Dominika Witkowska Warszawa Squash City 111 750
25 Krzosztof Dobrzelecki GORZÓW 122 17947
26 PIOTR CZERNIEJEWSKI GORZÓW CR SUPER 125 16286
27 Janusz Stasica Koszalin Adria Squash 128 011871
28 Krzysztof Bronikowski Plock 136 013507
29 Jarosław Oleksy Poznań 150 016978
30 Paulina Krzywicka Warszawa/Kahuna 151 5923
31 KRZYSZTOF MICHALCZYK Rampa Squash 152 019015
32 Rafał Bulczyński Zielona Góra 156 018046
33 Tomasz Krysicki Łódź/I'm fit 172 5018
34 Robert Dworakowski Szczecin 185 021139
35 Patryk Moszyński Rampa Squash 196 021154
36 Piotr Olejnik Szczecin 208 021374
37 TYMOTEUSZ WYSOCKI Rampa Squash 219 021209
38 Łukasz Dworakowski Szczecin 235 021176
39 Zola Khalaf Szczecin/ Squash Club Pilchowo 260 021440
40 ROBERT KOSIŃSKI SZCZAWNO ZDRÓJ 399 016398
41 Jacek Dziewanowski szczecin squash club Pilchowo 435 017344
42 Krzysztof Salwach Łódź / I'm fit 454 006588
43 Borys Majewski Kołobrzeg / Pajamad nieklasyfikowany 021568
Lista zgłószeniowa turniej DAMSKI
lp imię i nazwisko miasto / klub ranking PFS nr licencji
1 Dominika Witkowska Warszawa Squash City 002/ 119 WISPA 750
2 Paulina Krzywicka Warszawa/Kahuna 003 5923
3 Aleksandra Wajman Kraków 009 001794
4 Justyna Płachta Kraków 014 021023
5 Jagoda Danielewicz Kołobrzeg / PAJAMAD 018 012171
6 Małgorzata Cerlich Kraków Squash4You 019 018572
7 Dorota Kusy Szczecin/SquashZoneClub 023 15696
8 Beata Makowska Szczecin / Squash Center 025 21425
9 Agata Doroszkiewicz Gdynia 044 005366
Lista zgłószeniowa turniej JUNIORSKI
lp imię i nazwisko miasto / klub ranking PFS nr licencji
1 Krzysztof Dobrzelecki GORZÓW CR SUPER 001 17947
2 Nikos Karampotis Bielsko Biala/Malaka Squash Club 001 014190
3 Paulina Krzywicka Warszawa/Kahuna 001 5923
4 Adam Pełczyński Poznań / MySquash 003 017433
5 Kuba Czarnecki Poznań/Mysquash 005 017479
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013