Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
Szanowni Klubowicze!️
W związku powagą sytuacji klub będzie nieczynny
do odwołania.
O dalszych ustaleniach, co do funkcjonowania
klubu, będziemy Państwa informować.
Zalecamy pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń
specjalistów.

Turniej kat. B+ „Hanza Tower Cup”
Lista zgłószeniowa turniej OPEN
lp imię i nazwisko miasto / klub ranking PFS nr licencji
1 Mariusz Caronia Szczecin 0 022476
2 Jakub Węgrzyn Szczecin / Squash Zone Club 0 022462
3 Marcin Wójtowicz Szczecin/Squash Zone Club 0 022315
4 Adam Rzepkowski Szczecin 0 022314
5 Jacek Suchowolak Szczecin 0 022363
6 Marcin "Dragon" Dobrowolski Szczecin 0 022469
7 Peter ROBB Szczecin 103 013888
8 Leszek Borys Choszczno 103 7971
9 Piotr Misiło Squash Zone Club Szczecin 116 021490
10 Wojciech Galant Squash Center / Szczecin 134 021793
11 Mariusz Wiktorczyk Szczecin 145 021572
12 Łukasz Dworakowski Szczecin 161 021176
13 Łukasz Myszel Szczecin/ Ssquash Zone Club 193 021208
14 Grigoris Ikonomu Szczecin 241 021452
15 Krzysztof Romański Szczecin 242 021631
16 Patryk Moszyński Szczecin / Rampa 250 021154
17 Radosław Cieśluk Szczecin 261 021629
18 Tymoteusz Wysocki Szczecin Squash na Rampie 274 021209
19 Adam Wasik Gorzów Wlkp. 30 001446
20 Marcin Szopa Squash Zone Club 340 021204
21 Krystian Karwatowicz Szczecin 342 021679
22 Grzegorz Lato Szczecin 378 021821
23 Damian Olejnik Szczecin 428 021632
24 Michał Kurek Szczecin 500 022371
25 Robert Pettersen Szczecin 568 019736
26 PIOTR MILEWSKI SZCZECIN 663 022096
27 Nadav Tannen Squash Zone Club 7 021709
28 Adam Saganowski Squash Zone Club 702 21841
29 Cezary Kusy Szczecin 78 1268
30 Robert Bobko Kołbaskowo/Squash Zone Club 840 022066
31 Robert Dworakowski Szczecin 94 021139
Lista zgłószeniowa turniej DAMSKI
lp imię i nazwisko miasto / klub ranking PFS nr licencji
1 Agnieszka Ufland Szczecin 123 021683
2 Ania Kaszuba Squash Zone Club 178 021152
3 Dorota Kusy Szczecin / Squash Zone Club 30 015696
Lista zgłószeniowa turniej JUNIORSKI
lp imię i nazwisko miasto / klub ranking PFS nr licencji
1 Julia Pilarski Szczecin/ Squash Zone Club 0 022485
2 Hanna Pilarski Szczecin/ Squash Zone Club 0 022486
3 Tymoteusz Wysocki Szczecin Squash na Rampie 274 021209
4 Daniel Majkut Squash Zone Club 29 022402
5 Maciej Matusik Szczecin/ Squash Zone Club 38 022400
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013