łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

Reprezentanci Squash Zone Club podbili Drezno!
2013-06-10

Za nami fantastyczny turniej- Dresden Junior Open, w którym 08.06.13 r. uczestniczyło pięciu zawodników naszej Squash Zone Academy. Gra poza granicami Polski okazała się nie tylko świetną zabawą, a również ogromnym sukcesem. Jednym zdaniem, klubowi reprezentanci zdobyli Drezno! :)

Mówiąc o piątce Juniorów mamy na myśli Tomka, Mateusza, Mikołaja, Hanię i Julię, którzy dzielnie walczyli z nietuzinkowymi przeciwnikami.

Uczestnikami turnieju byli utytułowani zawodnicy z Czech, m.in. Hana Matoušková -6 rakieta w Europejskiej klasyfikacji ESF junior, 2-ga rakieta Czech (U15), Filip Richtárech- 4 (U17),8 (U19), Luboš Walter- 2 pozycja w Czechach (U11), 6 (U13), Ondřej Vorlíček- 7 (U15), Matěj Příman- 12 (U15) oraz z klubów niemieckich z Berlina i Drezna, m.in. Oliver Wenk- 8 pozycja w rankingu niemieckim (U19), Sebastian Walter-15 (U15).

Cóż, mimo tak mocno obstawionych grup wiekowych nasi młodzi Klubowicze pokazali na co ich stać i tym samym wszyscy zajęli pucharowe miejsca. Squash Zone Club jest bogatszy nie tylko w doświadczenia, ale również w dodatkowe pięć pucharów! :)

Pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej U13G i U13 zajęli Julia i Mikołaj. Drugie miejsce w kategorii U17G zdobyła Hania oraz Tomek w kat. U19. Równie dobre trzecie miejsce należało do Mateusza (U15).

Niesamowicie udekorowany drewnem Squash Club Dresden, dzięki zapleczu gastronomicznemu pysznie ugościł swoich zawodników oraz zapewnił wysoki komfort. Oby więcej takich wyjazdów…:) Całą radość, zabawę i wielki triumf możecie oglądać w naszej klubowej galerii.