łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2013- zakończone!
2013-05-27
Juniorzy Squash Zone Club mogą odetchnąć ze spokojem po wykańczającej rywalizacji towarzyszącej Indywidualnym Mistrzostwom Polski 2013 w Sobocie/ k. Poznania. Sonia, Julia, Mikołaj, Mateusz, Tomek  godnie reprezentowali nasz klub, co napawa Nas dumą i ogromnym optymizmem :)

Serdecznie gratulujemy całej piątce za dzielnie rozgrywane mecze i za odwagę uczestnictwa w tym niełatwym spotkaniu!

Chcielibyśmy poinformować, że jeden z naszych wspaniałych Juniorów zdobył tytuł Mistrza Polski 2013. Tak, tak…to właśnie Mikołaj Korsak, w swojej kategorii wiekowej U13 powalił wszystkich na kolana! :)

Finał był bardzo emocjonujący. Pierwszy set wygrał przeciwnik Mikołaja, Aleksander Wierzba. Gdy naszemu zawodnikowi udało się opanować emocje kolejne 2 sety padły jego łupem. Czwarty set był  bardzo zacięty, a końcówka bardzo nerwowa. Aleksander prowadził 10 do 6 i był bardzo bliski doprowadzenia wyniku do 2-2 i decydującego seta. W tym momencie Mikołaj wykazał się ogromnym duchem walki oraz charakterem. Wygrał 6 punktów z rzędu oraz cały mecz wynikiem 3- 1. Gratulacje!

Mikołaj występował również w starszej kategorii wiekowej (U15), gdzie zajął 12 miejsce.

A teraz bardzo dobre miejsca pozostałych uczestników:
Sonia- 7 miejsce (U11 Girls) i 32 miejsce (U11 Open)
Julia- 7 miejsce (U13 Girls)
Mateusz- 13 miejsce (U15 Open)
Tomek- 9 miejsce (U19 Open)

Warto zaznaczyć, że zarówno Mateusz jak  i Tomek w walce o ćwierćfinał w swoich kategoriach przegrali mecze po bardzo zaciętych pojedynkach. Obaj przegrali 3-2.

Gratulacje!
Serdeczne podziękowania i gratulacje należą się trenerowi naszych zdolnych juniorów- Marcinowi Szopie.

Warto wspomnieć również o pozostałych zawodnikach reprezentujących Szczecin na Mistrzostwach Polski. Damian Olejnik zdobył złoty medal w kategorii U 19, pokonując po bardzo zaciętym pojedynku swojego rywala z Poznania Adama Pełczyńskiego 3-2. Tymoteusz Wysocki zdobył srebrny medal  kategorii U 17, przegrywając w finale z rywalem z Poznania Piotrem Hemmeringiem 3-2. Maciej Matusik w kategorii U 17 zajął bardzo dobre 4 miejsce. Daniel Majkut w kategorii U15 zajął również dobre 5 miejsce, przegrywając swój mecz o strefę medalową ze zwycięzcą Piotrem Hemmeringiem.
Wszyscy wymienieni zawodnicy są reprezentantami klubu Rampa w Szczecinie i prowadzeni są przez trenera Nadava Tannena. Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi!

Warto dodać, iż zawodnicy Squash Zone Club oraz Rampa wspólnie będą reprezentować  Szczecin na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Krakowie pod koniec czerwca!

Jak ogólnie było? Tłumy zawodników oczekujących na swoją kolej powodowały, że czuło się powagę sytuacji, tym bardziej, że wydarzeniu towarzyszyły łzy, radość, stres, a nawet złość. Klub oprócz wspierania Juniorów prowadził akcję promocyjną suplementów diety firm  Multipower i Aquaceutic, która stanowiła nie lada atrakcję.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Juniorom! Życzymy Wam jeszcze lepszych sukcesów! :)

Zapraszamy do oglądana zdjęć z Mistrzostw w naszej galerii.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego