Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parkingKadra Squash Zone Academy po turnieju kat. A w Bydgoszczy!
2014-02-09

W weekend 23- 25.01.2015r.,  reprezentanci Squash Zone Academy wzięli udział w turnieju kat. A w Bydgoszczy!

Na turnieju w kategorii OU11 zadebiutowali Tymon i Szymon Wójtowicz. Plan minimum wykonany. Zajęli 12 oraz 14 miejsce, a co najważniejsze, zdobyli cenne doświadczenie. W kategorii OU13 wziął udział Dawid Klimowicz. Dawid przeszedł eliminacje i w turnieju głównym zajął miejsce 16. Kolejna kategoria, która została rozegrana to OU15, w tej kategorii grał Filip Jarota. Zajął najlepsze miejsce z całej reprezentacji. Przegrał tylko jeden mecz w półfinale z reprezentantem Warszawy- Aleksandrem Wierzbą, po bardzo zaciętym pojedynku 3:2 (-11,7,3,-9,-9) i ostatecznie zajął 4 miejsce! Warto wspomnieć, że Filip jeszcze rok temu ledwo łapał się na grę z Olkiem. Oby tak dalej! W kategorii OU17 zagrali Damian Kraczkowski oraz Filip Jarota.Ten pierwszy gra dopiero drugi turniej kat. A w karierze i już widać progres w obyciu i pewności siebie! Damian zajął miejsce 9, Filip zaś dobre 7 miejsce.

Dziękuje rodzicom za zaangażowanie w wyjazd na turniej, dziękuję za kolejną pomoc w dofinansowaniu wyjazdu gabinetom dentystycznym ESTEDENT oraz nowemu partnerowi - PRINTDREAM!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013