łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

Juniorzy Squash Zone Club na Turnieju kat. A w Krakowie
2013-12-09

W miniony weekend, tj. 07-08.12.13r., czterech Juniorów Squash Zone Academy wzięło udział w Mistrzostwach Krakowa Juniorów kat. A. Jak zawsze dzielni reprezentanci i tym razem poradzili sobie fantastycznie. Nawet długa, 14godzinna podróż nie byłą wstanie zgasić ich zapału do walki.

Pierwszego dnia swoje pojedynki w kat. U15 stoczyli Filip i Mateusz. Filip po dobrych pojedynkach zajął zasłużone 13 miejsce. Natomiast Mateusz wygrywając pewnie mecz po meczu, a w finale pokonując Piotra Forteckiego 3:1 wygrał swój pierwszy turniej kat.A.

Drugiego dnia Filip, Leon i Dawid zagrali w kat. U13, natomiast Mateusz w U17. W kategorii BU13 najlepiej spisał się Dawid Klimowicz, który zajął 8 miejsce. Plan minimum wykonał Filip Jarota i Leon Dybioch zajmując kolejno 13 i 14 miejsce. W kategorii BU17 startował Matusz Osojca i zajął świetne 2 miejsce. Podbudowany sobotnim sukcesem, po raz kolejny zagrał bardzo dobre zawody, przegrywając dopiero w finale z lepszym Filipem Szewczykiem 3:0.

Gratulujemy chłopakom świetnej postawy i zdobytych osiągnięć!