łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

Zabierzów koło Krakowa zdobyty!
2013-09-24

Na mapie zdobytych przez Juniorów Squash Zone Club miast dodajemy również Zabierzów (powiat krakowski). To tu po długiej, całonocnej podróży Sonia i Mikołaj wzięli udział w turnieju kat. A. Mecze w poszczególnych kategoriach rozgrywane były w ciągu dwóch dni, w sobotę i niedzielę.

A oto wyniki naszej wspaniałej dwójki (spośród ponad setki przybyłych zawodników):

Sonia w kategorii U11 zdobyła wspaniałe II miejsce, natomiast w kat. U13 wywalczyła sobie V pozycję. Gratulujemy tak dobrego wyniku i odwagi podjęcia się gry również w starszej kategorii! :)

Mikołaj standardowo w swojej kategorii- U13, zajął I miejsce. Pokusił się on również o grę w starszej kategorii U15, w której to w półfinałach przegrał mecz z  wygranym turniej U15- Danielem Majkutem. Mimo to nadrobił tę stratę dobra grą z Forreiterem (9 pozycja- BU15), która przyniosła mu bardzo dobre III miejsce.

Zdjęcia z turnieju, z podziałem na Dzień A i B, dostępne są na stronie Zabierzów Squash.

Gratulujemy naszym Juniorom tak wspaniałych wyników, a w szczególności poświęcenia się grze po taaaaak długiej i wyczerpującej podróży! Które miasto następne? :)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego