Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

    
 
                     Chcesz znać szczegóły-kliknij:
                        
                                   


    
Squash Zone Academy, czyli pierwsza, profesjonalna Akademia Squasha w Szczecinie powstała w roku 2011 roku. Obecnie zajęcia w ramach Akademii organizowane są również w klubie Squash Zone Club Prawobrzeże przy ul. Struga 15 w Szczecinie, w którym filia Squash Zone Academy powstała w roku 2014. Celem Akademii jest zapewnienie każdemu dziecku nauki podstaw gry w squasha, a co za tym idzie przyczynić się do rozwoju ich osobistej kariery. Osiągnięcie sukcesu to połączenie nie tylko ciężkiej pracy, ale również spełnianie potrzeb, w tym najważniejszej potrzeby dzieciństwa i okresu dorastania jaką jest radość. Jeśli martwisz się, że sobie nie poradzisz to przyjdź i zobacz jak wiele pozytywnych emocji potrafi z tego sportu wyciągnąć nasz zespół na dokładnie zaplanowanych treningach.

Squash Zone Academy to nie tylko same treningi i szkolenia Juniorów. To również organizowane dla nich turnieje, obejmujące podziały na różne grupy wiekowe, tak by każdy z uczestniczących mógł odnaleźć się w zespole o podobnym poziomie gry. To także sami Juniorzy, którzy poprzez ciężki wysiłek i systematyczność realizują poprzez zajęcia w Akademii swoje marzenia i odnoszą sukcesy w wielu klubach squashowych. Nie musisz obawiać się, że Twój pierwszy raz ze squashem może być niesatysfakcjonujący, tym bardziej, że u nas istnieje możliwość zorganizowania lekcji pokazowych dla szkół. Nie są to zwykłe lekcje pokazowe, bo każdy może wziąć w nich czynny udział .

W sezonie letnim i zimowym dajemy możliwość dzieciom wyszalenia się na korcie oraz zaznania innych atrakcji podczas organizowanych półkolonii. Te kilkugodzinne, codzienne spotkania pozwolą w półkolonistach wykształcić odpowiednie nawyki sportowe i zapobiegną nieefektywnemu leniuchowaniu. Podobnym aktywnie wydarzeniem mogą być przyjęcia urodzinowe, w których poczęstunek stanowi wyłącznie przerwę we wciągającej grze i zabawie. Najmłodszym proponujemy zajęcia w Squashowym Przedszkolu, które pozwolą rozwinąć się każdemu maluchowi w sposób sportowy poprzez udział w atrakcyjnych ćwiczeniach i zabawach z elementami squasha.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013