(SFE) - SportFit  EKKO, ul. Struga 15                                      
 
(SZC) - Squash Zone Club, ul. Bohohaterów Warszawy 40
       
 
 
 
                       
                                         
  1 Michałowski M.   10.10 g.17:00 (SFE-1)                                
    Lechmański L.         Q1                          
    Łuczak R.       10.10 g.19:30 (SFE-1)             11.10 g.08:30 (SZC-1)              
  9 16 Kondratowicz Ł.   10.10 g.18:30 (SFE-3)                     11.10 g.10:00 (SZC-1)          
  R. Dowlasz P.   10.10 g.17:00 (SFE-2)                                
    Przybysz G.         Q2           11.10 g.08:30 (SZC-2)         33    
    Przyłuski D.       10.10 g.19:00 (SFE-1)             11.10 g.08:30 (SZC-3)       11.10 g.11:00 (SZC-1)      
  5 8 Popko Ł.   10.10 g.17:30 (SFE-1)                                
  5 8 Kischel J.   10.10 g.17:30 (SFE-2)                     11.10 g.10:00 (SZC-2)     34    
    Zawadzki P.         Q3           11.10 g.08:30 (SZC-4)              
    Kliś M.       10.10 g.19:00 (SFE-2)                            
  9 16 Górecki W.   10.10 g.17:00 (SFE-3)                           35    
  9 16 Smuniewski M.   10.10 g.17:00 (SFE-4)        
 
              11.10 g.11:00 (SZC-2)      
    Kwaśny D.         Q4                          
    Wysocki T.       10.10 g.19:00 (SFE-3)                       36    
  3 4 Wojciechowski M.   10.10 g.18:00 (SFE-2)                     11.10 g.10:30 (SZC-1)          
  3 4 Kozłowski R.   10.10 g.18:00 (SFE-1)        
 
                37    
    Majkut D.         Q5                   11.10 g.11:30 (SZC-1)      
    Osojca M.       10.10 g.19:00 (SFE-4)                 11.10 g.10:30 (SZC-2)          
  9 16 Romański K.   10.10 g.17:30 (SFE-3)                           38    
  R. Wierzba A.   10.10 g.17:30 (SFE-4)                                
    Olejnik D.         Q6  
 
                39    
    Wasik A.       10.10 g.19:30 (SFE-2)                     11.10 g.11:30 (SZC-2)      
  5 8 Peukert T.   10.10 g.18:30 (SFE-1)                                
  5 8 Galant W.   10.10 g.18:30 (SFE-2)                           40    
    Karwowski W.         Q7                      
 
    Kowalewski K.       10.10 g.19:30 (SFE-3)             10.10 g.20:00 (SFE-1)            
  9 16 Banasiak T.   10.10 g.18:00 (SFE-4)                     11.10 g.09:00 (SZC-1)        
  R. Ziemer A.   10.10 g.18:00 (SFE-3)                              
    Ikonomu G.         Q8           10.10 g.20:00 (SFE-2)       11.10 g.10:00 (SZC-3)    
    Korsak M.       10.10 g.19:30 (SFE-4)             10.10 g.20:00 (SFE-3)              
  2 Kurek M.   10.10 g.18:30 (SFE-4)                                
                              11.10 g.09:00 (SZC-2)          
   
 
                    10.10 g.20:00 (SFE-4)    
 
      41
                          10.10 g.20:30 (SFE-1)           11.10 g.12:00 (SZC-1)  
                              11.10 g.09:00 (SZC-3)          
                                        42
                          10.10 g.20:30 (SFE-2)              
                          10.10 g.20:30 (SFE-3)       11.10 g.10:00 (SZC-4)      
                                         
                              11.10 g.09:00 (SZC-4)          
                          10.10 g.20:30 (SFE4)             43
     
 
                              11.10 g.11:00 (SZC-3)  
                                         
                   
 
                  44
                                  11.10 g.10:30 (SZC-3)      
                                        45
           
 
                        11.10 g.12:00 (SZC-2)  
                                  11.10 g.10:30 (SZC-4)      
                                        46
                         
 
             
                                        47
                                      11.10 g.12:00 (SZC-3)  
                                         
                 
 
          11.10 g.08:00 (SZC-1)          
                                  11.10 g.09:30 (SZC-1)      
       
 
                               
                              11.10 g.08:00 (SZC-2)         49
                              11.10 g.08:00 (SZC-3)       11.10 g.12:00 (SZC-4)  
                                         
                                  11.10 g.09:30 (SZC-2)     50
                              11.10 g.08:00 (SZC-4)          
                                         
                                        51
                     
 
              11.10 g.11:30 (SZC-3)  
                                         
           
 
                          52
                                  11.10 g.09:30 (SZC-3)      
                                        53
                                      11.10 g.11:00 (SZC-4)  
                                  11.10 g.09:30 (SZC-4)      
                         
 
            54
                                         
                                        55
                                      11.10 g.11:30 (SZC-4)  
                                         
                                        56